Naše zázemí

NESMĚŘ - VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Rekreační středisko se nachází asi 160 km od Prahy na dálnici D1 sjezd EXIT 146 Velké Meziříčí. Po projetí městem se vydáváme do lesnaté přírody. Od města se areál nachází 5 km, takže výlet je samozřejmostí. Samotný areál je obklopen lesem, ohraničen potokem protékajícím okolo. V potoce se nacházejí obrovské balvany, po kterých je možno lézt a hrát si na nich. V řece jsou dokonce i raci :o)

Ubytování je v chatkách po čtyřech osobách, tj. dvě palandy, šatní skříně na oblečení, stůl na kreslení.

Areál je vybaven vlastní kuchyní, strava 6 x denně s pitným režimem, sociální zařízení se sprchami s teplou a studenou vodou v samostatné budově, hřiště na volejbal, kopanou a nově parkurové prvky.

Pro případ špatného počasí je k dispozici společenská místnost. Více na stránkách: www.rekreacnistrediska.cz

Co můžou děti očekávat?

Každý rok provází děti na táboře celotáborová hra, která je situována do nějaké doby, prostředí nebo má svůj specifický námět a děj. V rámci této hry se učí děti samostatnosti, zodpovědnosti, zručnosti, k týmové spolupráci, ale zároveň je má podnítit k soutěživosti a samozřejmě pobavit. K táboru samozřejmě patří také doplňkový program. Ten se však mění tak aby pokud možno nebyl stejný, ale akce jako třeba pouť, spaní pod širákem nebo různé bojovky se nemění. Z archivu je pak možno dle potřeby sáhnout po společenských událostech jako jsou krákorák (soutěž o táborového zpěváka), táborová miss a missák, táborové divadélko, pohádkový les, různé obměny táborové olympiády a samozřejmě nesmí chybět diskotéka.

Oddíloví vedoucí mají v zásobě dostatek her a zábavy pro svůj oddíl tak, aby se všichni od nás vraceli s tím, že si u autobusu řekneme: "bylo to fajn a za rok ahoj"